Miejsca do odwiedzenia

pomysły na miesiąc miodowy

Pomysły na miesiąc miodowy

Ach co to był za ślub – jeśli tak właśnie mówili zaproszeni goście znaczy to, że wszystko idealnie się udało. Teraz zostaliście tylko we dwoje i możecie kontynuować świętowanie w nieco intymniejszej atmosferze – podczas miesiąca miodowego. Jeśli jednak nadmiar szczęścia nieco Was przytłoczył i nie macie pomysłu na swój miodowy miesiąc koniecznie przeczytajcie ten tekst. Może zainspirujemy Was do tej jedynej w swoim rodzaju podróży we dwoje.

Spełnienie marzeń

Miesiąc miodowy może być znakomitą okazją do realizacji marzeń. Jeśli zgodnie podejmiecie wspólną decyzję o kierunku podróży, który będzie spełnieniem marzeń jednego z Was przyjemność dzielenia tej radości będzie podwójna. A jeśli okazałoby się, że oboje marzyliście o tym samym miejscu należałyby z pełną powagą stwierdzić, że pasujecie do siebie jak dwie połówki jednego jabłka. Zatem, śmiało spełniajcie marzenia zwiedzając Londyn lub Barcelonę albo spacerując razem po Central Park.

Romantycznie

Jeśli celebrując Waszą miłość chcecie, aby romantyczny nastrój nie opuszczał Was również podczas miodowego miesiąca można wybrać się w podróż po Francji, która zaskoczy Was swoją różnorodnością – od prestiżowego Lazurowego Wybrzeża przez urokliwą Prowansję i surową Normandię aż po zwieńczenie tej wspaniałej podróży w stolicy Francji – Paryżu – mieście zakochanych.

Ekstremalnie

Jeśli łączy Was wspólna pasja miesiąc miodowy to najlepszy sposób, aby sprawdzić czy działacie jak drużyna – wspólna wspinaczka czy nurkowanie, albo spływ kajakiem lub nawet rejs balonem będą doskonałym pretekstem do wspólnego spędzenia czasu nie tylko podczas romantycznych spacerów po plaży, ale również w sytuacjach, które pobudzają wyrzut adrenaliny. Poznacie się na nowo w sytuacjach, o które trudno na co dzień.

Razem czy osobno

Na miesiąc miodowy oczywiście zawsze razem, pytanie jednak brzmi czy razem z innymi czy tylko we dwoje. Jeśli przyzwyczailiście się do weselnych luksusów czyli stanu, w którym przychodzicie „na gotowe”, a wszyscy zabiegają o Waszą satysfakcję warto wybrać coś z oferty biur podróży. Niektóre z nich mają dedykowaną ofertę podróży poślubnych – w różnym klimacie – wyspy, miasta, spektakularne krajobrazy – wszystko to czeka i jest na wyciągnięcie ręki w zamian za odpowiednią opłatę. Jeśli oszczędna z Was para i do tego ceniąca swoje własne towarzystwo to macie nieograniczone możliwości – wszystko zależy od Was – kierunek podróży, atrakcje, wycieczki, plany na poszczególne dni. Dla prawdziwych globtroterów nie ma złych wyborów – świat leży przed Wami otworem – spektakularna Afryka, pełna energii Ameryka Południowa, tajemnicza Azja.

Na własnym podwórku

Nie nęcą Was egzotyczne destynacje. Wolicie podróżować po kraju. Wspaniale, Polska jest piękna. Od gór aż po morze czeka Was mnóstwo atrakcji, pięknych krajobrazów i doskonałego jedzenia oraz przyjaznych, gościnnych ludzi. Odkrywanie znanych i mniej znanych miejsc w Polsce może być źródłem wspaniałych wspomnień, którymi po powrocie podzielicie się z bliskimi. Szerokiej drogi.

Have your say